Głupie włosy

29 czerwca 2011

Ciężko, ciężko, ciężko. Nienawidzę takiej pogody, po której moje włosy wyglądają masakrycznie (będą zdjęcia ^^), nienawidzę ludzi, którzy kierują się stereotypami, agrh... włącz ami się ta moja gorsza strona, gdy jestem wkurzona... Ale od początku.
Rano wstałam bardzo rano. Umówiłam się z mamą, że daję jej hasło do IRK i sama sobie sprawdzi moje wyniki z matury. moje plany na dziś to ognisko i noc filmowa w KMA. Rano przynajmniej przejdę sobie na drugą stronę ulicy i odbiorę wyniki. Nie chcę ich znać... Załatwiłam dzisiaj już chyba większość rzeczy. Pełnomocnictwo, upoważnienia, prawo jazdy i git. 
A wkurzyłam się niemiłosiernie wracając z miasta, kiedy to paru kolesi skomentowało mnie, jako blacharę. Myślałam, że zejdę. Nienawidzę, kiedy ktoś patrzy tylko na wygląd i ocenia po nim. Nie mam się za mega inteligentną osobę, ale głupią lolitką, której zależy tylko na swoim wyglądzie i odjazdowych ciuszkach, tipsiorkach i żeby koleś miał dużo hajsu i fajną brykę. Nie to zdecydowanie nie ja. Wiem... Sprawiam takiej wrażenie. Maluję się, zawsze pomalowane paznokcie, staram się wyglądać ładnie i modnie. Ale to tylko dlatego, że lubię. Wiele osób mi o tym mówiło..., ale fajne jest to, że po paru minutach od poznania zmieniało zdanie i przepraszało... Uhhh lepiej mi już.

P.S. Pieprzy mi się coś z internetem.. Zdjęcia się nie ładują, facebook, photoblog po prostu porażka. Już nie wiem czy to z powodu komputera, internetu, czy z czego... Ale się zdenerwuję! Dlatego zdjęcia dodam potem :)).
Bless ya ;**

12 komentarzy:

 1. Wyluuzuuuj, wdech, wydech, wdech, wydech :D Jakbym ja miał się przejmować każdym mało trafnym komentarzem na swój temat to bym ześwirował, więc sobie odpuszczam, Tobie też tak radzę. ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. spokojnie:)

  Ja też nie chcę tych wyników:)
  A z czego zdawałaś i jakie poziomy?

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie? A już myślałem że będą zdjęcia z rozlewem krwiiii! haha :D Nie no, życzę Ci dużo spokoju, żebyś w końcu takich nie pozabijała :D

  OdpowiedzUsuń
 4. No wiesz, ja też się maluję, paznokcie również...to co, jestem blacharą? W takim razie 99% dziewczyn nimi jest :) A problem z internetem też mam, nic mi się nie ładuje ani nic, a Obserwatorów na swoim i innych blogach nie widze od jakichś 2-3 dni. Też tak masz?

  OdpowiedzUsuń
 5. Niemal każda dziewczyna lubi dobrze wyglądać, ale ludzie niestety oceniają po pozorach :( jakże to mylne...

  OdpowiedzUsuń
 6. ja podstawy+Wos też podstawy:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Eh faceci....czasami więcej z nimi problemów niż radości ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Że widziałam, że współpracują z różnymi blogerkami- zaproponowałam, czy by nie chcieli współpracowac ze mną ;) powiedziałam, że mam dość dużo czytelników i myślę, że mieli by nawet dobrą reklamę ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Racja wyluzuj. Twoje nerwy tylko poprawiają tym szczeniakom humor a tego chyba nie chcesz. Bądź sobą i tyle. Inni zawsze będą gadać. Co prawda dzisiaj w epoce lansu, kontrowersji i kiczu trudno być sobą ale trzeba próbować bo inaczej wpadniesz w kompleksy.

  W sumie nie ma się co dziwić że tak cię czasem odbierają. Mówią to co widzą a widzą gust i dobry styl (nie zaprzeczysz:P)
  Wynika to często z braku taktu, kultury i...zazdrości.

  OdpowiedzUsuń
 10. Bardzo miło się czyta Twojego bloga.
  Zapraszam na nową notkę do mnie. :)

  OdpowiedzUsuń
 11. ludzie czasem wogóle nie myślą, nie ma się co dziwić. jesteś po prostu śliczna, może dlatego spotkałaś się z taką opinią. :)
  świetny blog!

  OdpowiedzUsuń

Bardzo proszę o komentarze na temat notki lub moich wpisów u Was ;))
miło mi, że mam fajnego bloga, ale za pusty komentarz nie dodam do obserwowanych ;))
mimo wszystko lubię z Wami rozmawiać, czy nawet ostrzej konwersować ;)) :DDD