Pokazywanie postów oznaczonych etykietą stalowa wola. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą stalowa wola. Pokaż wszystkie posty

31 sierpnia ;) naaaasze święto, HEJ !

31 sierpnia 2013



Fajnie, fajnie, fajnieee ;). Dzisiejszy dzień to można powiedzieć nasze wspólne święto ! Dzień Blogera/Bloga ;) Jak fajnie jest świętować coś z taka ogromną ilością osób ;). Nie będę się zbytnio rozpisywać na ten temat, bo chyba każdy wie, czego możemy sobie życzyć i ja życzę każdemu tego, czego oczekuje od swojego bloga ;). Chciałabym jedynie wspomnieć o tym, że miło by było gdyby się skończyły te wojny pomiędzy blogerkami, dziwne afery, zawiść i komentujące Anonimy, którzy tak naprawdę nie zdają sobie do końca sprawy, jak to jest posiadać bloga i oddawać mu całe swoje serce;). Ahh i jeszcze, komentujących takich, którzy czytają notki, bez spamu ;). 


Ja teraz już czekam na moją kochaną Ivo, która przyjeżdża do mnie na dwa dni ;). Nie widziałyśmy się całe wakacje i masakra już się nie mogę doczekać, nosi mnie i w ogóle się jaram, jak opętana ;DDD. Będziemy jeść, pić, dobrze się bawić ;D. Dzisiaj mamy w planach basen, pizza i możliwe, że ognisko na wsi, bo tato robi, więc tam podbijemy :D. Już się nie mogę doczekać, mimo iż wiem, że za niecałą godzinkę, będzie już u mnie ;D. Taaaaka radość! :)

To będzie mój jeden z najbardziej udanych weekendów, ponieważ już wczoraj zaczął się wyśmienicie ;)). Miałam iść na ognisko, ale mama wyciągnęła mnie na koncert. Koncert do końca koncertem nie był, bo było to bardziej spotkanie po latach towarzystwa muzycznego "Pod papugami" ze Stalowej Woli, a my zwykłe człowieczki mieliśmy okazję widzieć, co się działo na scenie, jak ich spotkanie przebiegało, wysłuchać fajnych piosenek i anegdotek. Byli tam też między innymi: Maciej Zakościelny, Modest Ruciński, Jacek Tarkowski i Anna Ołdak. Było świetnie! Nie spodziewałam się, że będę się aż tak dobrze bawić, śmiać się i patrząc na nich wszystkich z szacunkiem ;). Jestem tez pod mega wrażeniem Maćka i Modesta. Taki luz na scenie, genialny głos, swoboda wypowiedzi, szczerość, otwartość i fakt, że nie mogli usiedzieć na miejscu tylko podbijali do mikrofonów, tańczyli i śpiewali. Rewelacja ! 


Na Youtubie możecie obejrzeć krótki fragment z tego, co się wczoraj działo :). Polecam jak najbardziej, bo warto ;D. A ja się najbardziej jaram moim zdjęciem z Maćkiem Zakościelnym! Niby nic, a jakbyście tylko widzieli, co ja wyprawiałam w samochodzie potem ;D. Cud, że mama mnie nie wyrzuciła z niego ;D. Tylko zdjęcie, wymiana kilku zdań, a ja jestem totalnieee wniebowzięta, haha :).