kontrowersyjne Walentynki

14 lutego 2016


Na wstępie powiem, że w tym poście znajdziecie wiele serduszek, słodkich czerwonych obrazków i ogólnie temat miłości, walentynek, święta, które uwielbiam i celebruję co rok. Więc jeżeli ktoś nie potrafi zrozumieć zakochanego umysłu i rzygania tęczą to lepiej już teraz zrezygnować z czytania. ;D
Często się zastanawiam skąd wynika hejt na poniektóre rzeczy, tak samo jest w przypadku walentynek. Praktycznie co roku słyszę te same teksty: 

- 'Głupie, komercyjne święto' 
- 'Kochać powinno się cały rok!' 
- 'Bo markom chodzi tylko o to, żeby wydać u nich jak najwięcej kasy'

Zazwyczaj takie teksty słychać od singli i nie, nie chcę hejtować tych osób, że mówią to tylko dlatego, bo nie mają nikogo, nie mają z kim świętować, zazdrość  itd. (bez urazy, ale zazwyczaj właśnie tak jest haha). Każdy ma swoje zdanie na dany temat no i spoko. 

Nacomi
olejek do ciała, mango

09 lutego 2016


Wiem, to dziwne, ale dalej albo znowu jestem chora. Masakra. Czy ktoś jest mi w stanie powiedzieć, jak mam z tym walczyć? Bo ja już nie mam sił, nawet nie chce mi się brać kolejnych leków, bo mam wrażenie, że i tak już mi nic nie pomoże. Dlaczego zawsze jak chcę się pochorować i nie biorę żadnych leków to czuję się cudownie, a jak już mam wolne to mnie weźmie tak, że nic nie działa haha. Dramat. No, ale nic. Mówi się trudno, wracam do łóżka, przynajmniej wiem już, że zdałam i zaliczyłam całą sesję, więc prawnie mam już, a oceny w USOS'ie prezentują się nadzwyczaj dobrze ;D.
Zapraszam Was dziś na recenzję wyszczuplającego olejku do ciała od Nacomi ;).

Nacomi, Olejek do ciała
ujędrniający, wyszczuplający; mango


Cena: 25,50zł
Pojemność: 150ml

Od producenta: Naturalny olejek do masażu wyszczuplającego Nacomi zawiera cenne składniki aktywne wspomagające proces odchudzania - olejek Macadamia, ekstrakt z mango i olejek jojoba. masaż doskonale pobudza skórę do regeneracji, odżywia i wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej. Witamina C zawarta w ekstrakcie z mango uszczelnia naczynia krwionośne i wzmacnia skórę, zapobiegając jej wiotczeniu - co często towarzyszy utracie wagi. naturalny olejek Nacomi intensywnie nawilża skórę i łatwo się wchłania.
Ciekawostki: Olejek Mango produkowany przez Nacomi doskonale nadaje się do masażu wyszczuplającego - dobrze natłuszcza skórę, dzięki czemu można łatwo przeprowadzić masaż, a dodatkowo ekstrakt z mango i olejek Macadamia aktywnie wspierają wyszczuplanie. Intensywnie nawilżona skóra o wiele lepiej znosi proces tracenia na wadze - nie traci jędrność, nie tworzą się na niej rozstępy a te, które już się pojawiły, stają się mniej widoczne. natura;nie kosmetyki bazujące na ekstrakcie z Mango doskonale sprawdzają się przy intensywnej kuracji antycellulitowe - taki zabieg należy przeprowadzać regularnie, a pierwsze efekty pojawią się już po kilku tygodniach.

Stosowanie: Olejek mango do masażu przeznaczony jest do regulacji pielęgnacji całego ciała. Szczególnie jest on polecany przy wykonywaniu masaży wyszczuplającego i antycellulitowego. Regularne stosowanie olejku w połączeniu z intensywnym masażem pomaga wyeliminować lub w znacznym stopniu wygładzić nierówności i dołeczki.
Skład: Macadamia Ternifolia Seed Oil, Caprilic/ Capric Tryiglyceride, Glycine Soja (Soybean) Oil, Helanthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Simmondsia Chinensis Oil, Mangifera Indica Extract, Tocopherol Acetate, Parfum.

Olejek otrzymałam na ostatnim spotkaniu Blogerek w Chełmie i jak każdy olejek, który dostaję od razu ląduje na włosach, tak w tym przypadku było inaczej, bo chciałam czegoś wypróbować, a mianowicie na skórze, skoro tak obiecuje wyszczuplenie i ujędrnienie to dlaczego nie ;).

#2 Kinomaniak
Ostatnie 6 filmów, które oglądałam

07 lutego 2016


Wiem, miałam wrócić, ale choroba nie daje za wygraną. Cały czas czuję się tragicznie, a teraz nawet gorzej niż tydzień temu... Katar, gardło, kaszel.. jak tu żyć, trzeba się kurować, ale nie jestem w stanie siedzieć w domu, kiedy mam ferie, wolne, a za oknem świeci takie piękne słońce! :) Dzisiaj wybieram się na jakiś koncert, mama mnie odchamia, ale spoko, raz na jakiś czas mogę wziąć udział w czymś takim, może akurat coś to zmieni haha. Poza tym jest dobrze, uwielbiam być w domu, odpoczywam tu, nic nie robię po prostu sobie jestem i marnuję czas, ale czasem tak trzeba haha!


Ok, dzisiaj zapraszam was na kolejną cześć filmową. Kolejne recenzje, kolejne filmy, mam nadzieję, że coś Wam się spodoba i może coś innego będziecie mogli mi polecić w komentarzach! Robię listę wszystkich polecanych filmów i sukcesywnie oglądam ;).
Przy okazji, mój filmweb: indecisee zapraszam ;).

Wyniki Rozdania - SemiLike! :)

05 lutego 2016


Hej, hej, hej! Wracam powoli do świata żywych i normalnych, haha. Mimo, że jest trochę ciężko, bo dziś spałam, jak zabita i dalej jestem zmęczona, ale powoli, powoli wszystko się ogarnie ;). Wieczorem jadę do domu, więc nie może być lepiej. Zaraz się ogarniam, zbieram, dopakowuję i zaczynam ferie!! :)

Wystarczy moje gadania, bo Was pewnie interesuje tylko, kto wygrał ostatnie Semilike'owe rozdanie! :) Gratuluję Monice bardzo serdecznie i dziękuję wszystkim za udział! :) To nie koniec rozdań, jeszcze wszystko przed Wami! :)




Wibo Chic Matte,
Nr 6, brudny róż

02 lutego 2016


Wiem.. zniknęłam i nie ogarniam, ale to tylko dlatego, że trwa sesja. Wyobrażałam są sobie trochę inaczej, ale nic z tym nie mogę za bardzo zrobić tylko pozostała mi nauka haha. W czwartek mam kolejny egzamin z Translacji w komunikacji międzyjęzykowej (wiem, chcieliście wiedzieć..). Aczkolwiek z Genologi tekstów specjalistycznych siadła już piękna 5 i nie mogłam cieszyć się bardziej haha.  Serio to jest mój V rok, przedostatni semestr, a tyle sukcesów, że sama w to nie wierzę haha. Sporo 5, chodziłam na wszystkie wykłady, wiadomo 3 też są, nieobecności też, ale to w porównaniu z moimi poprzednimi semestrami to niebo a ziemia :D. Ale ok. W czwartek wracam z wynikami konkursu i cały luty będą recenzje, które mam już zaplanowane i po egzaminie zamierzam je wszystkie napisać, więc damy radę, a Wy nie będziecie się nudzić ;D. A na ferie też mam parę przełomowych planów, więc trzymajcie kciuki nie wiedząc o co chodzi :).
Dziś zapraszam na kolejny matowy lakier do paznokci z Wibo ;).

Wibo Chic Matte
Nr 6 - Brudny róż :3

"Chcesz być chic? Zastosuj Chic Matte! Wysublimowana kolekcja matowych lakierów do paznokci. Kolekcje łączy szyk, klasa i elegancja. Lakier bardzo dobrze rozprowadza się na płytce paznokcia. Cechuje go bardzo dobre krycie, długa wytrzymałość. Kolorystyka nawiązuje do najmodniejszych trendów jesieni. Dostępny w 7 najmodniejszych kolorach"