See you in 2016 !

31 grudnia 2015


Nie pamiętam kiedy ostatnio czas leciał mi tak szybko. Dopiero, co robiłam kanapki na Sylwestra 2014/2015, dopiero, co się zbierałam, dopiero co zdawałam sesję (w pierwszym terminie) i leciałam do Anglii, dopiero co mieszkałam z chłopakiem, dopiero co wróciłam i zaczęłam ostatni rok studiów magisterskich, dopiero co skończyłam 23 lata. A teraz już robię paznokcie na dzisiejszą noc, która rozpocznie chyba najbardziej przełomowy i najważniejszy rok w moim życiu, bo coś czuję, że będę musiała w końcu dorosnąć, ale poniekąd chce tego ;). Skład na dzisiejszą noc jest cudowny, będą prawie wszyscy, których uwielbiam i mega się z tego cieszę. Głównie dlatego, że spędzę go z moją najlepszą przyjaciółką, ostatniego wspólnego sylwestra miałyśmy 5 lat temu, a od Sylwestra zaczęła się nasza przyjaźń, więc to będzie bardzo specjalna noc pod wieloma względami ;). Co prawda jestem chora, ale nie poddajemy się i dzisiejsza noc będzie nasza ! Będę się faszerować lekami, a zarazem bawić, bo mogę i nic mnie nie powstrzyma haha. 

Nie planuje w tym roku żadnych większych podsumowań czy postanowień, chyba że takie ogólne, ostatnio każdy kolejny rok jest coraz lepszy i tego się trzymam ;). Cieszę się, że miałam okazję tyle zrobić w 2015, że odważyłam się na tyle nowych rzeczy i doświadczeń, oczywiście planuje parę nowych, przełomowych na 2016, więc trzymajcie kciuki, żeby było wszystko po mojej myśli i żebym się odważyła na niektóre z nich. 

I tego samego życzę Wam! Nie poddawajcie się nigdy, róbcie to co kochacie, jeśli chcecie zmienić diametralnie swoje życie, to nie bójcie się, to jest Wasze życie i od Was zależy, jak ono będzie wyglądało. Spełniajcie marzenia, róbcie to, na co zawsze mieliście ochotę, a było Wam głupio, wstydziliście się albo coś. Co nas nie zabiję, to nas wzmocni. Bądźcie szczęśliwi, a dziś pożegnajcie ten rok z rozmachem, bo od jutra zaczynamy od nowa i możemy sobie pozwolić ;). 
Szczęśliwego Nowego Roku wszystkim ! :)


Do zobaczenia w 2016 :)!


MoodMatcher 12Hour Lip Color
Red

29 grudnia 2015


Czas leci przeraźliwie szybko. Mi jeszcze zostało półtora tygodnia wolnego, a chciałabym żeby to trwało jeszcze jakieś dodatkowe 2 tygodnie haha. Muszę pisać pracę, o której w sumie zapomniałam, ale gdzieś tam mam w głowie to, że muszę to zrobić.. + parę tłumaczeń mnie czeka i ogarnięcie na zajęcia... Żyję wolnym, żyję Sylwestrem, na który nic jeszcze nie mam, więc dziś i jutro będę uskuteczniać shopping i mam nadzieję, że kupię większość, bo inaczej będzie słabo. A jak wam minął ten świąteczny czas? <3 Mam nadzieję, że spokojnie, rodzinnie i pozytywnie! :)
Zapraszam dziś na recenzję pomadki, której u mnie na blogu chyba jeszcze nie było, ale będzie coraz częściej, bo w końcu się do nich przekonałam! :)

MoodMatcher 12 Hour Lip Color
Red


Cena: 24,50 zł
Pojemność: 3,5g

Opis: Szminka nadaje ustom piękny, niepowtarzalny kolor. Pomadka reaguje na pH naszej skóry, natychmiast nadając jej odcień dopasowany do nastroju i karnacji. Pomadka utrzymuje się na ustach do 12 godzin bez poprawek. Bardzo wytrzymała, nie rozmazuje się. Dzięki zawartości Aloe Vera zapewnia ustom optymalne nawilżenie.

Brzmi pięknie prawda? Miałam kiedyś pierścionek, który ponoć zmieniał kolor w zależności od nastroju, ale tak naprawdę reagował tylko na pogodę, a dokładniej na temperaturę. Kolor wizualnie bardzo mi się podobał i zastanawiałam się czy będzie faktycznie przybierać różne odcienie.

Upominki z Blogowigilii !

27 grudnia 2015


Prezenty, prezenty, co ciekawego dostaliście z okazji Świąt od Waszych bliskich? Zazwyczaj tego nie robię, ale tym razem się pochwalę, ze dostałam wymarzone słuchawki nauszne, w dodatku białe od mojego M. i to jeden z najlepszych prezentów ever ! Jestem też na maksa zadowolona z prezentów, które dałam i powtórzę się 20-ty raz, że uwielbiam kupować i dawać ludziom prezenty. Już mam masę prezentów praktycznie dla każdego na przyszły rok haha.
Chwalenia się ciąg dalszy, bo na ostatnim spotkaniu dostałam też sporo genialnych prezentów i nie mogę o nich nie wspomnieć :). 
  • Najpierw prezent od mojego Mikołąja <3 Nie wiem, kto nim był, ale bardzo bardzo dziękuję ! Skarpetki najsłodsze, herbata przepyszna, już przetestowana, świeczka cudowna i lakier, zawsze chciałam przetestować Essie - no i mam! :)


Dalej upominki od naszych cudownych sponsorów <3:

Blogowigilia!
19.12.2015r. Rzeszów

25 grudnia 2015


Moją grudniową przygodę z blogerskimi spotkaniami mogłam zakończyć w najlepszymi możliwy sposób, czyli naszą wspólną Blogowigilią. Nie mogłam się jej doczekać i do Rzeszowa przyjechałam już ponad godzinę przed czasem i czekałam niecierpliwie na dziewczyny :). Oczywiście nasza kochana organizatorka Asia elegancko się spóźniła <3, ale nie mogłyśmy jej tego nie wybaczyć ;). 
Blogowigilia odbyła się w Kryjówce, niedaleko Rynku w Rzeszowie. Polecam Wam to miejsce, ale uważajcie na godziny tłoku w porze obiadowej. Dużo ludzi i możliwe niedociągnięcia. Co prawda ja byłam zadowolona, moja sałatka była przepyszna. Ogólnie miejsce bardzo polecam, bo jest przyjemnie, tanio i smacznie. Jedyne co to dla tych naprawdę uzależnionych od internetu, to w piwnicach jest na maksa słaby zasięg, co prawda nam to wyszło na dobre, ale wolę uprzedzić ;).

Wszystkie piękne uczestniczki od lewej:
Asia, Ja, Asia, Gabrysia, Kasia, Kasia, Karolina, Beatka, Kornelia, Kasia i Kasia, jeszcze była Aga, ale niestety musiała uciekać przed zdjęciami :<. 

Merry Christmas !

24 grudnia 2015



Z okazji Świąt chciałabym Wam życzyć oczywiście wszystkiego najlepszego, zdrowia, szczęścia i miłości, tej rodzinnej i każdej innej. Spełnienia wszystkich marzeń i spędzenia tego wolnego czasu w gronie najbliższych.. bez kłótni, bez niedomówień, po prostu w radości, cieszcie się sobą! Bo to jest magiczny czas, który może pomóc wam coś zmienić; relacje, stosunek do czegoś czy kogoś, więc korzystajcie z tego ;).
Uśmiechu, optymizmu, cudownych prezentów, smacznego jedzenia, nie przejmujcie się kilogramami i czego tam tylko sobie zapragniecie! Zróbcie wszystko żeby przyszły rok był lepszy od 2015 roku ;).

Pewnie jeszcze i tak będę mieć okazję, ale przy okazji udanego Sylwestra! <3 
Jakie macie plany? :)