Stało się ;)
Jestem licencjateeeeem :D

03 lipca 2014Tak, cieszę się, jak głupia. Cieszę się, jakbym co najmniej w totka wygrała, w sumie jestem świadoma tego, że ten licencjat tak naprawdę to jest nic, co więcej nic mi on nie daje. Ale sama świadomość. Świadomość, że coś mam, że coś mi się udało, że dałam radę ;o. Gdzie na samym początku byłam przerażona, że ja muszę napisać sama 30 stron po angielsku i to o czymś mądrym... Szok. Już samym szokiem była zdana sesja w pierwszym terminie, a teraz jeszcze to. Obroniłam swój licencjat i zaczynam wakacje !!!!Masakra, taka radość, tak fajnie. Za miesiąc przy okazji będę mogła sobie zrobić wycieczkę do Lublina po dyplom :), why not :D? Z wielką chęcią przyjadę nawet na jeden dzień :D. Po dyplom, po indeks z moimi poprawkami, yeyeye. I wrócę tu w październiku na magisterkę ;). Jeny to wszystko dla mnie zawsze wydawało się takie niemożliwe, a teraz to już się stało takie prawdziwe, takie realne. Jutro wracam do domu, do Niska na wakacje. Ciekawa jestem jak się zabierzemy z tymi wszystkimi rzeczami, ale to już nie ważne, upchamy :D. Trzeba oblać, trzeba to opić, trzeba świętować :D. I wracam do Was z notkami, z recenzjami i z nowymi pomysłami :D. Niestety denka lubelskiego nie będzie, bo nie wzięłam aparatu do Lublina, a wiadomo, że pustych opakowań nie będę wozić bo trochę bezsensu. Ale to już na spokojnie wszystko będzie tak, jak ma być ;D. 

Dzisiaj jeszcze idę z koleżanką rozpocząć uczciwie wakacje, jakiś fast-food, piwo i jest cudownie ;). Przy okazji za trzy tygodnie jedziemy w góry, w Bieszczady (jeśli ktoś 19-23 też tam będzie wtedy to piszcie może się spotkamy :D) <3 i już się nie mogę doczekać! Będzie tak fajnie, i na resztę wakacji też muszę coś wymyślić i na pewno będzie cudownie ;D.. Hahaha, matko kiedy jestem szczęśliwa to wszystko jest dla mnie takie cudowne i fajne, ale niech to się nie kończy! Bo ten stan jest najlepszy ;). 

Ten rok jest dla mnie genialny. Wszystko się udaje, wszystko jest tak, jak być powinno, miłość, przyjaźń, rodzina, wszystko na swoim miejscu. Ajjj !!!!


A Wy jakie macie plany na wakacje ;D?


28 komentarzy:

 1. Gratulacje!Teraz odpoczywaj :))

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluje :) Mogę się jedynie domyślać jak dumna się czujesz:))

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje!:) Też pamiętam jak cieszyłam się z obrony licencjatu i czułam, że to moje największe osiągnięcie życiowe :P

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratki, ja jestem od roku ;D w przyszłym roku kolejne stresy i cały rok mordęgi z pisaniem mgr ;/

  OdpowiedzUsuń
 5. Super!!! Gratuluję :))) I życzę, by następne lata były dla Ciebie równie genialne! :*
  Ach jak Ci zazdroszczę wakacji :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Jeny, jak cudownie patrzeć na Ciebie taką szczęśliwą, czytam te słowa i dosłownie mam w przed oczami jak Ty to mówisz i ledwo łapiesz dech w piersiach ze szczęścia, haha , oj Pipo Nasza Ty <3 Zasłużyłaś na te wakacje !:))

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratulacje:) przede mną obrona magisterki:D

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratuluje ;) Miłego wypoczynku ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Łał, zazdroszczę :D
  Ja się wybieram nad Białe, więc może z koleżankami tam przyjedziecie? :D

  OdpowiedzUsuń
 10. gratuluję!!! :) ja w przyszłym, roku bronię magistra, do tego ślub, dwie rzeczy w tym samym miesiącu, masakra!

  OdpowiedzUsuń
 11. Gratulujeee ! :D Ja do końca lipca mam jeszcze praktyki zawodowe, następnie 2 miesiące wakacji, zamierzam je spędzić bardzo aktywnie ! :D

  OdpowiedzUsuń
 12. Gratulacje ;) hmmm plany na wakacje to na razie brak planów ;)

  OdpowiedzUsuń
 13. Gratuluję :) Ja w poniedziałek też miałam swoją obronę :)))) Powodzenia na magisterce :)

  OdpowiedzUsuń
 14. gratuluję :) to jeszcze przede mną, niestety :(

  OdpowiedzUsuń
 15. Gratuluję zdobycia tytułu licencjata!:) Super, że wszystko udaje Ci się w tym roku, tak trzymać! Mam nadzieję, że szczeście nigdy Cię nie opuści!:) Życzę miłych wakacji!
  Pozdrawiam!
  www.buycheaplookfit.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 16. Gratulacje :) Ja też niedawno się obroniłam i udało mi się dostać pracę w zawodzie czego tobie także życzę :)

  OdpowiedzUsuń
 17. aaaaaaaaaaaa super! gratuluję Ci z całego serca! ;*

  OdpowiedzUsuń

Bardzo proszę o komentarze na temat notki lub moich wpisów u Was ;))
miło mi, że mam fajnego bloga, ale za pusty komentarz nie dodam do obserwowanych ;))
mimo wszystko lubię z Wami rozmawiać, czy nawet ostrzej konwersować ;)) :DDD