Blogmas #21 Świąteczne marzenie

21 grudnia 2017


Wiem, że list do Mikołaja piszę się wcześniej, tak samo z różnego rodzaju wishlistami, żeby w razie w jakiś znajomy czy członek rodziny zauważył i kupił to, co chcemy. Ale moje marzenia są inne, mam wszystko potrzebuję czegoś innego, z rzeczy materialnych niczego mi nie brakuje, mimo że przydałoby się powymieniać parę rzeczy, ale na chwilę obecną są ważniejsze sprawy. 

Jako, że święta to magiczny czas, marzenia się wtedy spełniają, ludzie są milsi, a do Wiglii zostały trzy dni, więc...

chciałabym być szczęśliwa, kochana i zakochana oraz spełniona. To są dla mnie najważniejsze rzeczy w życiu, do których dążę i na których najbardziej mi zależy. Taki mój priorytet w życiu.
chciałabym poczuć ulgę i lekkość na serduchu, bo różne rzeczy się działy, często się stresuję i czasem mam wrażenie, że nie daję rady, dlatego chciałabym odetchnąć i nie martwić się tyloma rzeczami.
chciałabym, żeby w przyszłym roku udało mi się wszystko, co mam w planach albo żebym przynajmniej się nie poddawała i nie straciła chęci. Chcę się przeprowadzić, chcę znaleźć zajebistą pracę i chcę sobie poradzić. Do tego potrzebuję trochę odwagi, trochę szczęścia, bo comfort zone robi swoje.
chciałabym odnosić sukcesy, uczyć się, rozwijać swoje zajawki i być coraz lepszą każdego dnia. Ideałów nie ma, ale zawsze chcę się piąć w górę i nie osiadać na laurach. 
chciałabym budzić się codziennie z nową energią, z uśmiechem i gotowością do walki o zajebiste wspomnienia i doświadczenia.

A jakie są Wasze świąteczne marzenia? Możecie pobudzić wyobraźnię i napisać o rzeczach, które wydają się niemożliwe. Moje 'chciałabym...' brzmi pięknie, ale mam wrażenie, że słowo pisane ma jakąś większą moc, a jak się mówi o rzeczach, których się bardzo chce to prędzej czy później się one spełniają. Zresztą, jestem zakochana w kalendarzach Paulo Coelho, a jego najsłynniejszy cytat brzmi:
"I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały Wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu."
Na szczęście zostałam obdarzona największym wsparciem, czyli moimi przyjaciółmi, dobrymi znajomymi oraz optymizmem i różowymi okularami, a tego na pewno nie stracę ;).


14 komentarzy:

 1. Życzę Tobie i sobie spełnienia tych marzeń,bo to również i moje marzenia ;)

  Pozdrawiam serdecznie
  By_natalena

  OdpowiedzUsuń
 2. I tego Ci życzę:) Ja chcę po prostu w święta odpocząć i tyle na ten rok ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nigdy bym nie powiedziała że ciebie coś może stresować, oglądając story raczej odbieram cię jako zwariowaną taką szaloną kobietę która jest podobnie zakręcona jak ja, mająca charakterek a jednocześnie ciepłe i dobre serducho. Życzę ci aby marzenia, plany i wszystko co zapragniesz spełniło się. pamiętaj małymi krokami do przodu, a niektóre marzenia mamy wspólne :)

  OdpowiedzUsuń
 4. W takim razie życzę Ci, aby wszystkie te marzenia się spełniły ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Życzę by to wszystko Ci się spełniło ;)

  Pozdrawiam - http://izabiela.pl/

  OdpowiedzUsuń
 6. Mam nadzieję, że się Tobie spełni :). Ja swoje mam, choć nie chciałabym o nim "mówić" głośno, a ważne rzeczy w życiu mamy bardzo podobne :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Trzymam kciuki za Twoje marzenia :) Święta chciałabym spędzić bez sensacji żołądkowych, ostatnio mój organizm za bardzo się buntuje ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Chciałbym wrócić do Polski i wyjść na kawę z panią Pauliną!!!

  OdpowiedzUsuń
 9. spełnienia marzeń, ja też mam kilka , które są niedalekie do zrealizowania :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Życzę ci spełnienia wszystkich marzeń kochana <3

  OdpowiedzUsuń
 11. Mam nadzieję, że spełnią się Twoje piękne marzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Trzymam kciuki 😘 na pewno wszystko się uda 😊

  OdpowiedzUsuń

Bardzo proszę o komentarze na temat notki lub moich wpisów u Was ;))
miło mi, że mam fajnego bloga, ale za pusty komentarz nie dodam do obserwowanych ;))
mimo wszystko lubię z Wami rozmawiać, czy nawet ostrzej konwersować ;)) :DDD