Konferencja Meet Beauty - mój harmonogram
z kim się spotkam?

17 kwietnia 2018Cześć Kochani! Uwierzycie, że konferencja Meet Beauty odbędzie się już w ten weekend? Masakra tak szybko czas mi jeszcze nigdy minął. A pamiętam, jak wrzucałam na facebook'a informację, że do wydarzenia zostało 100 dni i możemy zrobić studniówkę ;D. A ja już w ten piątek jadę do Warszawy, melduję się w Hotelu Lord i zaczynam imprezę w najlepszym towarzystwie ever! Na maksa nie mogę się już doczekać, a i tak nie mam jeszcze ogarniętego transportu, ciuchów ani nic! Aczkolwiek gwarantuję, że na instagram będzie się działo ;)). Czuję, że powinnam wziąć ze sobą co najmniej 5 powerbanków;.
Chociaż dobra, jedno mam! Swój harmonogram na konferencję:


Dajcie znać, czy z kimś z Was się spotkam na jakichś warsztatach, będę Was wyczekiwać i obczajać haha. Na pewno będę też na wykładach i panelach dyskusyjnych, bo niektórych nie mogę przegapić ;). Szkoda tylko, że się nie da rozdwoić i nie będę miała okazji być wszędzie, ale jakoś damy radę!
W ogóle mega się cieszę, że będzie tyle marek, których nie znam i mam wrażenie, że pod kątem organizacyjnym to będzie jedna z najlepiej ogarniętych imprez, na jakich miałam okazję być ;).


8 komentarzy:

Bardzo proszę o komentarze na temat notki lub moich wpisów u Was ;))
miło mi, że mam fajnego bloga, ale za pusty komentarz nie dodam do obserwowanych ;))
mimo wszystko lubię z Wami rozmawiać, czy nawet ostrzej konwersować ;)) :DDD