Blogerki na Majówce 05.05.2018r.

17 czerwca 2018


Spotkanie odbyło się ponad miesiąc temu, ale trzeba o nim wspomnieć prędzej czy później! Dostałam zaproszenie od Karoliny oraz Katarzyny i na maksa się ucieszyłam. Spotkanie w starym i sprawdzonym gronie, z dziewczynami, z którymi znam się już dobrych kilka lat i zawsze każde spotkanie z nimi jest wyjątkowe i genialne. Poza tym, w tym roku weekend majowy składał się w sumie z dwóch weekendów. Pierwszą część spędziłam w Zakopanem i był to niesamowity wyjazd, dlatego mega się ucieszyłam, że zakończę majówkę spotkaniem z dziewczynami i będę mogła opowiedzieć wszystko, co się działo i co się zmieniło ;)


5 maja spotkałyśmy się następującym składzie: Ania, Magda, Asia, Karolina, Katarzyna, Gabi, Asia oraz Mariola w Starym Browarze w Rzeszowie. Byłam tam po raz pierwszy, ale na pewno będę wracać do tego miejsca nie raz! Piwo mają przepyszne (i duże więc, można się napić raz, a dobrze), jedzenie też, restauracja jest ogromna,więc miejsca jest sporo. Dlatego na pewno tam jeszcze zawitam kiedyś nie raz ;).


Jak co spotkanie, musiałyśmy obgadać wszystko i wszystkich, bo dlaczego nie, haha. W końcu tyle się dzieje, nie tylko w blogosferze, ale i w naszych prywatnych sferach, a że zawsze się wspieramy i stoimy za sobą murem to chcemy być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami :) Jak na blogerki przystało gadałyśmy też sporo o kosmetykach, firmach, nowych markach, konferencjach i wszystkim, co z blogosferą jest związane. Dodatkowo piwko, drinki i pyszne jedzonko, więc czego chcieć więcej?


A no właśnie! Już od jakiegoś czasu na spotkaniach wspieramy nie tylko siebie, ale i innych. Lubimy pomagać i nigdy z tego nie rezygnujemy, jeżeli mam ku temu okazję. Tym razem dziewczyny postanowiły wesprzeć małą Lenkę chorą na padaczkę lekoodpornąi zorganizowały licytację. Fantów było naprawdę sporo i udało nam się uzbierać ok. 650zł! Sama się nieźle obkupiłam, bo było co licytować. Dziewczyny załatwiły nam świetne rzeczy, więc zdecydowanie było o co walczyć. Z całego serca dziękuję firmom za przyłączenie się do naszej akcji.


W następnym wpisie pokażę Wam, co dokładnie udało mi się wylicytować, a także upominki od sponsorów ;).Dziewczynom bardzo dziękuję za spotkanie i mam nadzieję, że już niedługo będziemy miały okazję zobaczyć się ponownie!


8 komentarzy:

 1. Na pewno świetnie spędziłyście czas :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam a nawet kocham tego typu spotkania zawsze miło spędzam wtedy czas

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam nadzieję, że wkrótce się z Wami spotkam ;))

  OdpowiedzUsuń
 4. Nigdy w takim wydarzeniu nie brałam udziału, niestety. Mam nadzieję, że kiedyś jeszcze będę miała okazję, bo wydaje się to świetna sprawa ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Żałuję, że nie mogło mnie byc na tym spotkaniu - jednocześnie cieszę się, że było udane!

  OdpowiedzUsuń

Bardzo proszę o komentarze na temat notki lub moich wpisów u Was ;))
miło mi, że mam fajnego bloga, ale za pusty komentarz nie dodam do obserwowanych ;))
mimo wszystko lubię z Wami rozmawiać, czy nawet ostrzej konwersować ;)) :DDD