Konto u kilku bukmacherów – czy to się opłaca?

27 grudnia 2019To, co odróżnia jednego bukmachera od drugiego, to wielkość i różnorodność oferty. Aby móc efektywnie wykorzystywać najlepsze kursy na rynku, można zastanowić się nad założeniem kont u kilku legalnych bukmacherów. Od czasu nowelizacji ustawy hazardowej z 2016 roku liczba legalnych bukmacherów stale rośnie. Jeśli chcemy skorzystać z usług firmy bukmacherskiej za pośrednictwem internetu to musimy najpierw założyć konto gracza w tej firmie. Musimy tutaj jednak podkreślić że odradzamy rozpoczynanie gry, ponieważ wiąże się to z ogromnym ryzykiem utraty pieniędzy w dłuższej perspektywie czasu. Jeśli jednak jesteś zdecydowany aby zacząć grać, to doradzamy w jaki sposób można zwiększyć szanse na wygenerowanie zysku.

W niniejszym tekście skupimy się na zaletach oraz wadach posiadania konta gracza u kilku legalnych bukmacherów jednocześnie.


Gra u kilku legalnych bukmacherów – czy to ma sens?


W polski legalny rynek bukmacherski jest wpisany obowiązek odprowadzania 12% podatku od obrotu firmy oferującej zakłady. Tę opłatę ponoszą bukmacherzy, jednak de facto płacą ją sami gracze – od każdej postawionej złotówki „odcina się” dwanaście groszy, które następnie wędrują do budżetu państwa. Z tego względu użytkownikom powinno zależeć na jak najlepszym kursie danego zdarzenia – wtedy w przypadku dobrego typu zyskują najwięcej. Założenie konta u kilku bukmacherów jest jednym ze sposobów na szybkie dotarcie do najlepszej możliwej opcji (w tym nawet do najbardziej poszukiwanych, czyli surebetów).

Zarówno początkujący, jak i doświadczeni gracze, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z nowym bukmacherem, oczekują dużych promocji bukmacherskich na start. Ekstra dodatek, który pozwoli im na zwielokrotnienie pierwszego (lub pierwszych) depozytów, to ciekawa okazja, by przy małym wkładzie własnym powiększyć swój bankroll. Jednak promocja bukmacherska na start przyznawana jest tylko jeden raz, a gracz może posiadać tylko jedno konto u danego bukmachera. Zakładając konta u kilku różnych bukmacherów możemy więc otrzymać kilka różnych promocji powitalnych. Oczywiście taki profit należy czerpać tylko z legalnych źródeł, ograniczając liczbę zakładanych kont tylko do bukmacherów działających legalnie. Pamiętaj, że za grę u bukmachera bez licencji Ministerstwa Finansów grożą poważne konsekwencje prawne i finansowe.

Profesjonalni gracze, którzy korzystają z oferty kilku bukmacherów, wiedzą, że to doskonały patent na ukrycie własnego „talentu” do typowania. Żadna legalna spółka nie będzie się bezczynnie przyglądać, jak regularnie wygrywamy duże kwoty. Odpowiednie zapisy w regulaminie istnieją nie bez powodu – możemy zostać objęci limitami, które nie pozwolą nam na kontynuowanie skutecznej gry. Takie indywidualne „kary” można ominąć, umiejętnie rozdzielając zasoby pomiędzy kilka legalnych firm. Innymi słowy, wygrywając niewielkie sumy u różnych bukmacherów, sprawiamy wrażenie okazyjnych zwycięzców u każdego z nich.

Posiadanie konta gracza u kilku legalnych bukmacherów może mieć sens również z bardziej prozaicznego powodu. Obecny poziom zabezpieczeń i wykrywania ewentualnych awarii u bukmacherów jest na bardzo wysokim poziomie, nie zmienia to jednak faktu, że może dojść do usterki. Brak dostępu do oferty grozi utratą szansy na wygrany zakład. Warto zabezpieczyć się na takie okazje i posiadać konta u kilku bukmacherów – minimalizuje to niekorzystne losowe sytuacje.

Zakładając konto gracza przyszły gracz musi poświęcić kilka minut na wypełnienie formularza rejestracyjnego oraz weryfikację ze strony bukmachera. Potencjalne profity, które można uzyskać za przejście takiej procedury kilka czy kilkanaście razy, mogą być jednak znaczące. Jeżeli więc planujemy zająć się bukmacherką na poważnie, warto rozpatrzyć taką możliwość. Należy jednak pamiętać o jednej bardzo ważnej kwestii – zakłady bukmacherskie są jedną z gier hazardowych i podobnie jak inne tego typu gry prowadzą do uzależnienia. Oznacza to że nie warto w ogóle rozpoczynać gry u bukmachera, ponieważ prędzej czy później i tak prawdopodobnie zakończy się to dużymi stratami finansowymi, a może także osobistymi/rodzinnymi. Nie zachęcamy więc do obstawiania, a wręcz przeciwnie – odradzamy korzystanie z usług bukmacherów! Jeśli jednak podjąłeś decyzję że chciałbyś rozpocząć grę i zastanawiasz się czy założyć konto tylko u jednego bukmachera czy też u kilku, to w tej sytuacji należy rozważyć wszystkie zalety i wady takiego rozwiązania.

17 komentarzy:

 1. Nie przepadam zbytnio za grami :/
  Pozdrawiam! wy-stardoll.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie moja bajka, nigdy nie interesowały mnie tego typu rzeczy :P

  OdpowiedzUsuń
 3. Według mnie jest to fajne, ale tylko wtedy gdy nie przesadzamy z obstawianiem. W końcu czasem może się to przerodzić w uzależnienie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zupełnie nie mam skłonności do hazardu, zmuszam się jedynie do zakupu jednego na miesiąc zakładu lotto, aby zapłacić podatek od głupoty. Choć z drugiej strony... wciąż mam z tyłu głowy, że przecież ktoś zawsze wygrywa i może kiedyś ja też wygram ;-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja nigdy jeszcze nie zakładała się u bukmachera :p

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo przydatne informacje jednak niestety nie dla mnie. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 7. według mnie jakiekolwiek konto to zły pomysł

  OdpowiedzUsuń
 8. Moj jeden znajomy tym się sporo interesuje :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Nigdy nie zakładalam takich kont :) I póki co nie ciągnie mnie do owych gier.;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Ciekawy post dla zainteresowanych tematem. 😊

  OdpowiedzUsuń
 11. Choć ciekawie to opisałaś nie skuszę się na zakładanie takich kont, to zupełnie nie moja bajka :D
  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 12. Nigdy nie obstawiałam u buchmarów, ale ciekawie to wszystko opisałaś :-)

  OdpowiedzUsuń
 13. Ja mam podobnie, jak reszta. Nie gram i nie bawię się w tego typu rzeczy. Przede wszystkim jestem stanowczo za młoda i nie mam doświadczenia, ani wiedzy w tym temacie...

  https://www.youtube.com/watch?v=3b32L7Oudvs

  Zapraszam na mój kanał. To jeden z dwoch filmików. Ośmielę się prosić o subskrypcję, bo to zwiększa szansę na promowanie moich filmików. Postaram się tworzyć lepiej i lepiej! Dziękuje <3

  OdpowiedzUsuń
 14. Nie moja bajka. Takie rzeczy mnie nie kuszą :-)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo proszę o komentarze na temat notki lub moich wpisów u Was ;))
miło mi, że mam fajnego bloga, ale za pusty komentarz nie dodam do obserwowanych ;))
mimo wszystko lubię z Wami rozmawiać, czy nawet ostrzej konwersować ;)) :DDD