Revers Regenerujący żel pod prysznic i do kąpieli
- Słodki Banan -

24 lipca 2023


Dzień dobry! Jak się macie? Co u Was słychać? U nas fajnie! Standardowo dużo się dzieje, standardowo mamy dużo do roboty i do działania, na szczęście sobota była spokojniejsza i tego było nam trzeba. Udało nam się zrobić rzeczy, z którymi zwlekaliśmy już od paru tygodni i nigdy nie mieliśmy czasu, żeby w końcu się za to zabrać. Więc super! Strasznie się z tego cieszę. Lato trwa, ja mam mocne plany na ten tydzień, żeby coś podziałać fajniejszego i ciekawszego dla dzieci, i mam nadzieję, że nam się uda to zrealizować.
A na chwilę obecną mam wpis dla wszystkich fanów kosmetyków bananowych i to takich turbo pięknie i fantastycznie pachnących bananem. Muszę przyznać, że Revers Cosmetics idealnie wie co robi jeśli chodzi o zapachy. Można się zakochać! Sprawdźcie koniecznie pozostałe produkty z tej marki, jak i box Symfonia Barw od Pure Beauty, w którym znalazłam ten kosmetyk.


Revers Cosmetics
- Słodki Banan - 
Regenerujący żel pod prysznic i do kąpieli
Żel pod prysznic znajduje się w standardowej butelce, przezroczystej, ze wszystkimi najważniejszymi informacjami. Dodatkowo butelka jest wyposażona w pompkę, która działa bez zarzutu, bez problemu, idealna ilość produktu zostaje wyciśnięta na raz. 
Konsystencja żelu jest typowa, ale powiedziałabym, że należy raczej do tych bardziej gęstych i lekko glutowatych. Ale nie spływa z ciała, z myjki, nie ucieka, więc git. W kontakcie z wodą powstaje piana, którą fajnie można się umyć. Zapach to petarda! Tak bananowego kosmetyku chyba jeszcze nigdy nie miałam. Pachnie bardzo soczyście, takim dojrzałym, słodkim i mega smacznym bananem. No szok!Jak już pisałam, nie spływa z myjki ani z ciała, posiada pompkę, więc użytkowanie jest bardzo na plus. Wygodne i przyjemne - bomba!
Działanie jest takie, jakie oczekuje od żeli pod prysznic. Super myje, odświeża skórę, lekko ją wygładza, nie wysusza, a nawet bym powiedziała, że lekko ja nawilża. Nie ma uczucia swędzenia, ani potrzeby natychmiastowego nakładania balsamu do ciała. Zapach unosi się cudownie w powietrzu, pobudza zmysły i ciało, relaksuje, a zarazem przenosi w jakieś turbo ciepłe i fantastyczne miejsce. Utrzymuje się też chwilę na skórze. Więcej mi nic więcej nie potrzeba!


To jest moje pierwsze spotkanie z marką Revers Cosmetics jeśli się nie mylę i na pewno nie ostatnie. Ten zapach w połączeniu z fajnymi właściwościami i zadowalającym działaniem sprawia, że jestem w raju. Uwielbiam! Każdy zakocha się w tak pysznie i słodko pachnących prysznicach. Bardzo polecam! 


[wpis reklamowy]

4 komentarze:

Bardzo proszę o komentarze na temat notki lub moich wpisów u Was ;))
miło mi, że mam fajnego bloga, ale za pusty komentarz nie dodam do obserwowanych ;))
mimo wszystko lubię z Wami rozmawiać, czy nawet ostrzej konwersować ;)) :DDD