SLOGAN - młodzieżowe ubrania

24 listopada 2011

Witam dzisiaj chciałabym się z Wami podzielić ogólnymi informacjami o sklepie SLOGAN, z którym niedawno rozpoczęłam współpracę ;). 

Wchodząc na ich strone internetową (klik w obrazek) od razu rzucają się w oczy zdjęcia młodych ludzi w genialnych obraniach. Naprawdę pierwsza moja myśl to była, 'ale zajabiste!'. Dlatego też wysłałam maila ;). I cieszę się, że dostałam pozytywną odpowiedź ! ;) A teraz parę informacji o firmie:

"Jesteśmy młodą, prężną marką, która właśnie wchodzi na rynek. Wpisujemy się w ogólną tendencję wzrostu świadomości ekologicznej konsumentów. Uważamy, że dbałość o wysokie standardy ekologiczne i pracownicze to podstawa odpowiedzialnego zarządzania firmą.
Za priorytet obraliśmy sobie poszukiwanie takich rozwiązań produkcyjnych, by jak najmniej obciążać środowisko naturalne i społeczne. Te dwie sfery stanowią nierozerwalną całość i nie można mówić o odpowiedzialności ignorując którąkolwiek z nich.
Nie chcemy budować wizerunku naszej firmy w oparciu o slogany, które naginają fakty i ukrywają niewygodne szczegóły sprzedając ludziom niezasłużony komfort psychiczny. Ten proces trwa, ma swoje etapy a my jesteśmy świadomi ograniczeń i gotowi by te ograniczenia pokonywać. Cierpliwie, krok po kroku. Dlatego wolimy pisać o minimalizowaniu negatywnych procesów produkcji na środowisko a nie o ich braku. Dlatego nasze produkty posiadają wiarygodne certyfikaty a nie specjalistę od reklamy totalnej.
Dzisiaj SLOGAN to ubrania modne i eleganckie trochę na przekór krzykliwym i kiczowatym trendom. Chronią przed deszczem, wiatrem czy promieniami UV. Jako, że jesteśmy przeciwko sztucznemu napędzaniu potrzeb konsumpcyjnych przez produkcję jedno sezonowych gadżetów, nasze ubrania są trwałe. Skrupulatnie dbamy o ich jakość dobierając odpowiednie tkaniny posiadające ekologiczne certyfikaty. Część naszej oferty także z certyfikatem fundacji Fair Wear Foundation, który gwarantuje przejrzysty, uwzględniający interesy pracowników proces produkcji.
SLOGAN jutro to długofalowe poszukiwanie nowych materiałów, nowych technologii i nowych kanałów produkcji i dystrybucji. To ciągłe poszerzanie zakresu wyborów konsumenckich. Jesteśmy częścią procesu. Jesteśmy procesem."
(http://www.not-a-slogan.com/index.php/pl/home.html)

Łączymy przyjemne z pożytecznym ;). Ekologia oraz ochrona środowiska ostatnimi czasy jest 'in', więc jesteśmy, jak najbardziej na tak prawda? :)

Materiały, jakich używa marka SLOGAN to między innymi: materiał z bambusa, bawełna ekologiczna Softshell, Recyklowany poliester. A do tego ubrania te są wykonywane bardzo ciekawymi technologiami ;). A co najważniejsze daja one nam pewność, że jakość produktu jest zadowalająca ;)). Mówię tu między innymi o: Fair Wear Foundation, E-friendly, 2 way stretch, 3 layer, Durable Water Repellency, Quick dry , UV protection, Wicking, Windproof. Dokłądne informacje o ty, co i jak znajdziecie pod linkiem EKO TECHNOLOGIE. Marka SLOGAN posiada również sporo certyfikatów:
   

Zapraszam wszytskich do przeglądnięcia ich asortymentu ;). każdy znajdzie coś dla siebei! ;


Wyrażajcie sowje opinie na temat tego sklepu ;) Wydaje mi się, że jest on bardzo fajną opcją dla młodzieży, która pragnie się wyróżniać i wyglądać cool ;)). Co więcej firma ta posiada bardzo ciekawy program, któy nosi nazwę "Komunikacja za pomocą obrazów". Zapraszam do wczytania się w szczegóły w link poniżej :) (klik na obrazek ;))


11 komentarzy:

 1. ceny są tam trochę za wysokie jak na mój portfel :)

  OdpowiedzUsuń
 2. takie sobie mają te ubrania :)

  OdpowiedzUsuń
 3. sklep zrobił na mnie pozytywne wrażenie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. gratuluję współpracy!:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Oj tam, następnym razem Tobie się poszczęści :)

  OdpowiedzUsuń
 6. gratuluję współpracy ;D

  OdpowiedzUsuń
 7. zupełnie nie mój styl, ale podoba mi się, że mają tam ekologiczne materiały :) chwali się

  OdpowiedzUsuń
 8. Mnie się nie podobają, po prostu nie mój styl, ale Tobie gratuluję współpracy:D

  OdpowiedzUsuń
 9. hmm.. wielkiego wrażenia na mnie nie zrobiły, ale złe też nie są ; ) ale mimo wszystko gratuluję współpracy ;D

  hugs, Nikki <3

  OdpowiedzUsuń

Bardzo proszę o komentarze na temat notki lub moich wpisów u Was ;))
miło mi, że mam fajnego bloga, ale za pusty komentarz nie dodam do obserwowanych ;))
mimo wszystko lubię z Wami rozmawiać, czy nawet ostrzej konwersować ;)) :DDD