Szlachetna Paczka: Kochani Darczyńcy !

21 stycznia 2013

Witajcie Kochani! ;) Pamiętacie Szlachetną Paczkę prawda ;)? I fakt, jak ogromny sukces osiągnęliśmy wspólnymi słowami? Ja w dalszym ciągu nie wierzę, że to wszystko wyszło :D. To takie cudowne ! ;) Przez swoją nieuwagę i zapominalstwo nie pokazałabym Wam czegoś ważnego. Po każdej wizycie wolontariuszy u rodziny, darczyńca otrzymuje ankietę zwrotną. Jako iż ja jestem zarejestrowana na stronie Szlachetnej Paczki ze starego mail'a, więc to rzadko tam wchodzę, ale jakoś tak się złożyło, że miałam mega impuls (wiecie, jak to czasem jest co nie ;D?) no i weszłam i całe szczęście, że nie usunęłam przez przypadek ważnej dla nas wszystkich wiadomości - właśnie ankiety zwrotnej ;). Miłej lektury Kochani ;):
     Drogi Darczyńco,

Cieszymy się, że razem z nami zmieniasz świat na lepsze!

Miłość wyraża się w trafionym prezencie, który nie jest banalnym podarkiem, ale strzałem prosto w serce. Sami wiemy, jak się czujemy, gdy ktoś trafi w nasze marzenia, zwłaszcza kiedy wydają się nierealne.

Cieszymy się, że uczestniczyłeś w radości obdarowanej rodziny podczas dostarczenia paczki.

Relacja z dostarczenia i rozpakowywania paczki przez rodzinę:
Rodzina była w szoku z ilości ogromnych pudeł wnoszonych do ich mieszkania. Początkowo z lekkim skrępowanie rozpoczęli rozpakowywanie paczek, było to co chwilę przerywane słowami Pani Małgosi "ja myślałam o jednym, dwóch pudełkach, a tu tyle tego(...)". Każdą najdrobniejszą rzecz oglądali i przekładali na odpowiednie miejsce. Ogromna ilość skarpet pochowanych w różnych pudłach bardzo ich ucieszyła -"będzie na cały rok!:)" Indywidualne prezenty trafiły idealnie w samo sedno. Antoni zgarnął wymarzoną grę szybko do pokoju, buty włożył od razu na stopy i z wielkim uśmiechem otwierał kolejne paczki. Emma była zachwycona ilością kosmetyków, lakierów do paznokci, nigdy wcześniej ich nie miała. Po otworzeniu maleńkiej torebki w której był upragniony i wymarzony metronom, Pani Małgosia miała świeczki w oczach, a Emma zaniemówiła z wrażenia. Dzięki niemu ich edukacja muzyczna w końcu będzie przebiegać na odpowiednim poziomie. Gdy Emma ujrzała w kolejnym pudle patelnię, od razu między mamą zaczęły się dogadywać kto usmaży coś na kolację. Antoni przejął klamkę do drzwi, i jako jedyny mężczyzna w domu, zaczął czytać instrukcję oraz sposób jej montażu. Podsumowując, paczka była mega mega fantastyczna, przeszła oczekiwania rodziny, wszystkie przedmioty na pewno się przydadzą i pomogą rodzinie w codziennym życiu. Pani Małgosia idealnie podsumowała całą paczkę mówiąc " W końcu mój świętej pamięci mąż będzie mógł odpoczywać w spokoju".

Co chce Państwu przekazać wolontariusz:
Jako wolontariusz chciałabym bardzo podziękować za ogromne zaangażowanie w tworzenie paczki. Za zarażenie paczką tylu ludzi. Jestem bardzo szczęśliwa i dumna, że wszystko wyszło tak jak chciałam, a nawet dużo dużo lepiej! :) Fantastycznie, że są ludzie tacy jak Ty i reszta Twojej kompanii, to naprawdę napawa dobrem i nadzieją na lepsze jutro. Jesteście wspaniali, dziękuję !:)

Co chce Państwu powiedzieć od siebie rodzina:
Rodzina bardzo chciała podziękować Darczyńcom przygotowującym im paczkę. Stwierdziła, że te święta będą po prostu lepsze od poprzednich, przekazała prezent w postaci obrazu z dedykacją oraz tomiku wierszy Pani Małgosi. Ogromne wzruszenie i najzwyklejsze "dziękuje" jest chyba idealnym podziękowaniem za te wspaniałe dary.12 komentarzy:

 1. gratuluję sukcesu!
  Zapraszam do mnie, wracam, mam nadzieję, że tym razem wytrwam !

  OdpowiedzUsuń
 2. Super, powiem tak pomaganie jest bardzo fajne :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Niestety nie dałam rady w tej akcji pomóc, ale niezmiernie się cieszę że tak się udała i dałyście radę uszczęśliwić tą rodzinę:) Brawo!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ileż dobroci w jednym poście! :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Cieszę się, że cała akcja się udała i dzięki temu rodzina miała cudowne święta :) Maleńka, jesteś wielka ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. wspaniale kochana, to ważne rzeczy dla wszystkich, każdy z nas może kiedys potrzebowac pomocy
  ♥♥ ♥♥ ♥♥
  pozdrawiam:*
  OLA

  OdpowiedzUsuń
 7. Takie inicjatywy są naprawdę potrzebne, a największą nagrodą jest właśnie radość tych ,którym udalo sie pomóc;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo fajna akcja! :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja też dostałam niedawno relację od 'mojej' rodziny :) Zdecydowałam, że w przyszłym roku sama zostanę wolontariuszką ;)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo proszę o komentarze na temat notki lub moich wpisów u Was ;))
miło mi, że mam fajnego bloga, ale za pusty komentarz nie dodam do obserwowanych ;))
mimo wszystko lubię z Wami rozmawiać, czy nawet ostrzej konwersować ;)) :DDD