Matrix Food For Soft
szampon i odżywka nawilżające włosy

06 sierpnia 2023


No witamy, witamy! Co tam u Was słychać? Coś ciekawego, coś fajnego? U nas ostatnio jakaś stagnacja, a i ja mam ciężki czas z dziećmi. Tyle nas czeka w dość krótkim czasie i to wszystko mnie tak stresuje, że nie wyrabiam na zakrętach. No cóż, nie jest łatwo! Nikt nie mówił, że będzie. 
No, a dziś podzielę się z Wami moim włosowym odkryciem, które znalazło się oczywiście w boxie Pure Beauty! Są to kosmetyki od Matrix, które osobiście uwielbiam! Moja dawna fryzjerka pracowała na tych kosmetykach i uwielbiałam ich działanie i wspaniałe zapachy. I wpadł w moje ręce ostatnio zestaw Food for Skin! 

Matrix - Food for Soft -
Intensywnie nawilżające produkty do włosów

Szampon
Szampon ma bardzo fajną konsystencję, jest dość gęsty, ale nie jakoś bardzo zbity. Nie ms problemu z nałożeniem na włosy, czy skórę głowy. Bardzo fajnie się rozprowadza, dzięki czemu dobrze i wygodnie myje się włosy. Zapach jest super! Uwielbiam ten zapach, mogłabym go niuchać i niuchać. 
Szampon świetnie sobie radzi z umyciem włosów. Używam go do drugiego mycia bardziej pielęgnacyjnego. Nie obciąża włosów, nie przetłuszcza ich ani nie skleja, więc tutaj jest bardzo zadowolona. Odżywka 
Jeśli chodzi o odżywkę to tutaj znowu wybija się cudowny zapach, taki sam jak i szamponu. No uwielbiam, naprawdę! Konsystencja tej odżywki jest też fajnie konkretna, zbita, gęsta typowo jak na odżywkę, ale tutaj wszystko super współgra ze sobą. 
Odżywka super wnika we włosy i czuć, że cudownie działa od środka. Włosy po zmyciu od razu są miękkie, gładkie i takie fajnie wypełnione. I znowu nie ms obciążenia, nie ms przetłuszczenia czy sklejenia. Rewelacja! 


Cały zestaw
Musze przyznać, że jestem bardzo zadowolona z tego zestawu! Jestem zakochana! Cały zestaw tak fantastycznie pasuje moim włosom, że jestem w szoku. Moje włosy po użyciu są super nawilżone, odżywione. Są rewelacyjnie miękkie, gładkie i cudowne w dotyku. Nie ma obciążenia, włosy nie przetłuszczają się częściej. Są cudownie odbite od nasady, są takie mięsiste, no są cudowne. Naprawdę dawno nie zachwycałam się tak jakimkolwiek efektem na włosach. Myślę, że chętnie skusze się na zakup pełnowymiarowych produktów. Bardzo polecam! 


[produkt otrzymany w ramach współpracy, ale jego recenzja nie była wymagana]

2 komentarze:

Bardzo proszę o komentarze na temat notki lub moich wpisów u Was ;))
miło mi, że mam fajnego bloga, ale za pusty komentarz nie dodam do obserwowanych ;))
mimo wszystko lubię z Wami rozmawiać, czy nawet ostrzej konwersować ;)) :DDD