Pierre Rene - Medic - głeboko nawilżająca i odświeżająca woda termalna

05 września 2023

 
Dzień dobry! Co u Was słychać? U nas sporo nowości, jak zawsze dużo się dzieje, a dzieje się nawet i jeszcze więcej! Szaleństwo, ale no fajnie. Co prawda, wiadomo są chwile lepsze i chwile gorsze, ciężko jest mi jednak nie spędzać czasu z dziećmi, najważniejsze, że w pracy dużo się dzieje i wtedy trochę zapominam, ale no z czasem człowiek się przyzwyczai. 
A dzisiaj zapraszam Was na recenzję produktu od Pierre Rene, który jest turbo przydatny, jest bardzo neutralny i może przydać się każdemu z osobna, jak i osobom, które mają dzieci. Ja się cieszę tym bardziej, że w Pure Beauty Box znajdują się takie produkty, które mi się bardzo przydają. 

Pierre Rene - Medic - 
Głęboko nawilżająca i odświeżająca woda termalnaBardzo podoba mi się to, że ta woda termalna znajduje się w dość niewielkiej pojemności, 75ml to wygodne opakowanie, które zmieści nam się wszędzie. Możemy zabrać je ze sobą, wcisnąć do torebki itd, więc klasa! 
Poza tym, opakowanie jest super, bardzo wygodne, wszystko świetnie działa, nic się nie zacina, jest naprawdę rewelacja. Na temat zapachu i konsystencji to chyba nie muszę się wypowiadać, w dalszym ciągu jest to woda, bez zapachu, bez specyficznej konsystencji. Standardowo, nic nowego. 


Jeśli chodzi o wodę termalną, o działanie to mogę powiedzieć tylko, że woda termalna spełnia swoje zadanie, a nawet nie jedno - tylko przydaje się do wielu różnych rzeczy. Woda termalna bardzo ładnie nawilża i odświeża skórę twarzy oraz ciała, idealnie się sprawdza w czasie upałów, gorących dni, kiedy naprawdę jest nam źle i duszno! 
Mi woda termalna przydaje się różnych przy dzieciach, kiedy mamy jakiś wypadek, u córki wystarczy psiknąć tą wodą i ona szybciej się uspokaja. Ta woda jest też chłodniejsza, więc daje ulgę i ukojenie. W upały też spryskuję dzieci, żeby się nie przegrzały. Poza tym, córka ma stwierdzone napady afektywnego bezdechu, na szczęście już nie ma tych ataków, ale w razie w ja jestem spokojniejsza, że jakby się powtórzył to ona dzięki wodzie termalnej szybciej wróci do rzeczywistości. 


Myślę, że znalazłabym dużo więcej użyć dla tej wody termalnej, i nie tylko ja. Na pewno każdy z Was znajdzie sporo zastosowań przydatnych, i może się okazać, że będzie ciężko bez niej wytrzymać! Więc tak! Uwielbiam wody termalne i mega się cieszę, że takie istnieją. 

A wy macie takie produkty? Które idealnie nadają się dla Was, jak i dla Waszej rodziny? Takie uniwersalne? Bo właśnie takich mi trzeba :) 


[produkt otrzymany w ramach współpracy, ale jego recenzja nie była wymagana] 

3 komentarze:

Bardzo proszę o komentarze na temat notki lub moich wpisów u Was ;))
miło mi, że mam fajnego bloga, ale za pusty komentarz nie dodam do obserwowanych ;))
mimo wszystko lubię z Wami rozmawiać, czy nawet ostrzej konwersować ;)) :DDD