#23 blogmas, podsumowanie roku! kto by się spodziewał?

23 grudnia 2018


Gdyby rok temu w święta ktoś mi przepowiedział chociaż połowę moja przyszłości, co się będzie działo to kazałabym mu się stuknąć w czoło. Nie uwierzyłabym, nie spodziewałabym się i nie podejrzewałabym, że to w ogóle możliwe. A dlaczego? Bo w tym roku spełniło się moje marzenie i przy okazji wywróciło moje życie do góry nogami, bo dostałam od życia więcej niż chciałam. Nie opowiadałam tutaj za dużo - myślę, że część osób mogło się też zatrzymać na trochę starych informacjach, co jakiś czas pisałam tutaj prywatne i chaotyczne teksty, że pewnie ciężko było z nich cokolwiek zrozumieć.


W tym roku mam za co dziękować i mam za co być wdzięczna. droga do tego szczęścia była kręta, różna i czasem myślałam już, że się poddam, ale teraz wiem, że było warto i opłacało się. 

Co takiego się wydarzyło?

MIŁOŚĆ
Na początku roku poznałam wspaniałego mężczyznę, zakochałam się i jestem najszczęśliwszą osobą we wszechświecie. Oświadczył mi się na Giewoncie jakieś dwa miesiące później i całe życie przed nami. Nigdy nie poznałam nikogo tak cudownego, na kim mogę polegać w nocy o północy, do kogo mam całkowite zaufanie i z kim jest mi tak dobrze. Cieszę się, dziękuję i zdecydowanie mam się za co odwdzięczać.
WYJAZDY
W tym roku byłam w tylu miejscach, że jak co jakiś czas wyliczam to aż nie chce mi się w to wierzyć, że udało mi się tak objeździć po Polsce. Byłam kilka razy w Warszawie, w Lublinie, w Łańcucie, w Zakopanem, w Sandomierzu, w Jeleniej Górze, w Rzeszowie (to nawet nie ma co liczyć), nad Soliną, nad Białym, więc się ojeździliśmy, ale fajnie. Za rok mam nadzieję, że czeka nas to samo, a oby i więcej, ale tak ma być. Uwielbiam podróżować, uwielbiam być w nowych miejscach, których nie znam kompletnie, więc nie mogę się doczekać kolejnych!

PRZYJACIELE I NOWE ZNAJOMOŚCI
Ten rok bardzo dużo mi pokazał - pokazał mi przyjaciół, na których mogę liczyć, pokazał mi znajomości, które wiem, że przetrwają bardzo długo, a także te, których powinnam się pozbyć ze swojego życia, bo są toksyczne albo po prostu jednostronne. Poza tym, w tym roku nawiązałam bardzo dużo nowych znajomości i bardzo się z tego cieszę, bo wierzę, że każda nowa osoba w moim życiu może mnie czegoś nauczyć i coś mi pokazać, i poszerzyć moje horyzonty.

NOWE SYTUACJE
Comfort zone w tym roku u mnie miał bardzo dużo pracy. Nie zawsze udawało mi się pokonywać swoje słabości, jak i swoje jakieś głupie blokady. Łatwo nie było, poziom mojej frustracji potrafił być  momentami ponad skalę i wszystko to siedziało w środku i no cóż. Niefajne uczucie, tym bardziej, kiedy ma się świadomość, że kiedyś połowa tych zwykłych czynności nie sprawiała problemu. W przyszłym roku spróbujemy znowu, a każdy, nawet najmniejszy krok do przodu jest na wagę złota, więc mm nadzieję, że powoli, powoli będzie coraz fajniej.

I pomyśleć, że przyszły rok ma dla mnie jeszcze więcej przygód, doświadczeń, nowych sytuacji i zmian, i wow.jestem tak podekscytowana, że nie mogę się doczekać!

12 komentarzy:

 1. Boże, jakie piękne zdjęcie z zaręczyn! 😍 Oby rok 2019 był równie wspaniały, jak ten 😊

  OdpowiedzUsuń
 2. My w tym roku też odwiedziliśmy masę miejsc i na Giewoncie też byliśmy :) Serdecznie gratuluję zaręczyn <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Miłość! i takie cudowne decyzje w Waszym wspólnym życiu :) gratuluję zaręczyn ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Pozazdrościć takiej miłości <3 Duuużo szczęścia życzę!

  OdpowiedzUsuń
 5. Podziwiam tak szybkie zareczzar, wyglądacie na bardzo szczęśliwych :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Nawet nie wiesz jak miło się czyta takie posty ♡ Cieszę się razem z Tobą i gratuluję! Miłość to najpiękniejszy prezent ♡♡♡ Życzę Wam wspaniałych radosnych Świąt :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Widzę, że miałaś naprawdę ciekawy rok. Mam nadzieję, że kolejny będzie równie interesujący i szczęśliwy. Życzę wesołych świąt kochana <3

  OdpowiedzUsuń
 8. To faktycznie był dobry dla Ciebie rok. oby następny był jeszcze lepszy ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Oby kolejny rok był dla Ciebie jeszcze lepszy :D

  OdpowiedzUsuń
 10. udany rok i zapowiedź kolejnego :) Szczęścia :*

  OdpowiedzUsuń
 11. Miłości i szczęścia ! :)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo proszę o komentarze na temat notki lub moich wpisów u Was ;))
miło mi, że mam fajnego bloga, ale za pusty komentarz nie dodam do obserwowanych ;))
mimo wszystko lubię z Wami rozmawiać, czy nawet ostrzej konwersować ;)) :DDD