#24 blogmas, Wesołych Świąt!

24 grudnia 2018Kochani! Dzisiaj Wigilia, oficjalnie zaczynamy święta i mamy wolne od pracy, od obowiązków. Teraz już tylko zostało nam odpoczywać i cieszyć się gronem rodzinnym, spotykać się ze znajomymi i robić rzeczy, na które w ciągu roku za bardzo nie było nigdy czasu.


I właśnie tego Wam życzę, odpocznijcie, zrelaksujcie się i zastanówcie się, co jest w życiu tak naprawdę ważne. Czy ta pogoń za pieniędzmi, za sukcesem, za wyrobieniem się, czy właśnie relacje z innymi ludźmi i bycie po prostu dobrym człowiekiem. Czy naprawdę coś się stanie jak czegoś nie zrobicie na czas? Jak nie posprzątacie? Świat się nie zawali, a gwarantuję, że wy odetchniecie.

Spędzajcie czas z ważnymi dla Was osobami i odetnijcie się od toksycznych relacji, tych jednostronnych, od osób, które nie mają czystych intencji. Wydaje się to być trudne, ale wasze życie się odmieni po czymś takim i Wam też będzie się lepiej żyło.
Cudownej miłości, na której się nigdy nie zawiedziecie i wspaniałych przyjaciół, na których zawsze możecie liczy i którzy wzbogacą Wasze życie.

Róbcie rzeczy, na które macie ochotę, nawet jeżeli obawiacie się, że są one głupie albo Wam nie wypada. Nie ma co się zastanawiać, co myślą inni ludzie, bo to potrafi nas tylko wystarczająco zblokować, żeby ominęło nas coś niesamowitego.

Uśmiechajcie się i każdą sytuację traktujcie, jako lekcje i dar od losu. nawet porażki, prędzej czy później okażą się kluczowe i zauważycie, że to dzięki nim jesteście super szczęśliwi.


No i wszystkiego o czym tylko marzycie!


12 komentarzy:

 1. Ja również życzę wszystkiego najlepszego, pogody ducha i spełnienia wszelkich marzeń i pragnień! ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Również życzę wszystkiego dobrego, wesołych, radosnych, spokojnych, pełnych miłości i rodzinnej atmosfery Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęścia i samych powodzeń w nowym roku, a także szampańskiej zabawy sylwestrowej!

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne życzenia :) życzę Wesołych Świąt i pięknego 2019 roku :*

  OdpowiedzUsuń
 4. Nieważne, że już po czasie ale życzę wszystkiego co najlepsze nadal. :) Ważne, żeby wszystkie wartości o których pisałaś - pielęgnować cały rok.

  Pozdrawiam
  Sara's City

  OdpowiedzUsuń
 5. Z życzeniami świątecznymi trochę się spóźniłam, ale mogę jeszcze życzyć szampańskiej zabawy sylwestrowej i wszystkiego dobrego w nowym roku.

  OdpowiedzUsuń
 6. I po Świętach, więc życzę pomyślności, zdrowia i uśmiechu w Nowym Roku! <3

  OdpowiedzUsuń
 7. Cudowne życzenia, jedne z najpiękniejszych z jakimi się spotkałam w blogosferze :) Ważne zawsze, nie tylko na Święta! Mam nadzieję że odpoczęłaś w te Święta i nabrałaś energii <3 I że spędziłaś te dni w rodzinnym gronie, w magicznej atmosferze. Pozdrawiam Cię serdecznie :*

  OdpowiedzUsuń
 8. Kochana, a ja Ci życzę z okazji już minionych świąt, wszystkiego co najlepsze!
  Sandicious

  OdpowiedzUsuń

Bardzo proszę o komentarze na temat notki lub moich wpisów u Was ;))
miło mi, że mam fajnego bloga, ale za pusty komentarz nie dodam do obserwowanych ;))
mimo wszystko lubię z Wami rozmawiać, czy nawet ostrzej konwersować ;)) :DDD