Biokap, szampon wzmacniający przeciw wypadaniu włosów

06 kwietnia 2024


Dzień dobry! Jak tam u Was? Co słychać ciekawego! Macie jakieś fajne plany na weekend? My cos próbujemy wykminić, żeby coś się podziało ciekawego, przynajmniej dzieci wtedy lepiej śpią im więcej się dzieje, więc trzeba korzystać i działać. Trzymajcie kciuki, żeby nam grill wypalił, żeby pogoda dopisała, bo standardowo to się zmienia, jak w kalejdoskopie. 
A dzisiaj przyszedł czas na recenzję ciekawego szamponu do włosów od Biokap, który był oczywiście w Pure Beauty Box. Ja markę jako tako kojarzę, ale jeszcze nie miałam większego kontaktu z nią, więc szampon na początek to fajna opcja. Tym bardziej dla mnie, teraz, kiedy na nowo odkrywam pielęgnację włosów i od nowa walczę o to, żeby wyglądały dobrze! Zapraszam do recenzji! 


Biokap - anticaduta -
Szampon wzmacniający przeciw wypadaniu włosów
Ten szampon znajduje się w dość niewielkim opakowaniu, z tego względu, że ja mam tutaj niepełnowymiarowy kosmetyk o pojemności 100ml. Szampon ma taką żelowa konsystencję, ale bardzo lekką. Bardzo fajnie nakłada się na włosy i myje skórę głowy. Zapach jest specyficzny, lekko mentolowe, bardzo orzeźwiający, co może trochę podrażniać oczy i nos, ale nie jest to mocny efekt. A dzięki temu, ja mam przynajmniej pewność, że moje włosy będą bardzo dobrze odświeżone. Tak jak pisałam, szampon ma całkiem intensywny zapach, ale całe mycie włosów jest bardzo komfortowe. Szamponem wygodnie się myje nasze włosy. Muszę przyznać, że szampon, jest mocno oczyszczający, bardzo dokładnie oczyszcza skórę głowy, ale i włosy że wszystkich kosmetyków. Co może nas trochę przestraszyć po myciu, ale po prostu są dobrze oczyszczone. Bardzo dobrze je odświeża i odbija od nasady, co jest genialne. Aczkolwiek u mnie szampon nie do końca sprawdzał się do regularnego stosowania, co któreś mycie był bardzo okej, ale tak co mycie, to chyba oczyszczałby je za bardzo. Także szampon się fajnie sprawdza u mnie od czasu do czasu. Poza tym, nie plącze włosów, nie wysusza ich i wszystko jest całkiem fajnie, ale tak jak pisałam od czasu do czasu mocne oczyszczenie jest każdego przydatne. 


Ja szampon polecam osobom, które nakładają dużo kosmetyków na te włosy, musimy pamiętać o mocnym oczyszczeniu, żeby to wszystko ściągnąć z naszych włosów. I to jest super, ale zdecydowanie na moich włosach to musi być od czasu do czasu. Poza tym, fajnie je oczyszcza, odświeża, odbija od nasady, to jest super. Tak samo, że skórą głowy, oczyszczenie jest świetne. 
Ciężko mi coś powiedzieć na temat wypadania włosów, bo jednak używałam ten szampon chyba za krótko i za mało regularnie, a że w ostatnim czasie moje włosy i tak rosną, jak szalone i odrastają to może być coś w tym, że ten szampon im pomagał, ale raczej sam w sobie tego nie spowodował, ale najważniejsze, że nie przeszkadzał. [produkt był otrzymany w ramach współpracy, ale jego recenzja nie była wymagana]

2 komentarze:

Bardzo proszę o komentarze na temat notki lub moich wpisów u Was ;))
miło mi, że mam fajnego bloga, ale za pusty komentarz nie dodam do obserwowanych ;))
mimo wszystko lubię z Wami rozmawiać, czy nawet ostrzej konwersować ;)) :DDD