L'Oreal Paris przypomina: Stostuj SPF codziennie przez cały rok!

24 czerwca 2024

 
Dzień dobry! Przyznać się, kto stosuje codziennie rano SPF? Ja zaczęłam, to jest pierwszy rok, kiedy faktycznie sumiennie zaczęłam nakładać SPF codziennie rano przed pracą. Co prawda robię to o 6, więc wiem, że pewnie później powinnam zaaplikować ponownie, ale i tak cieszę się, że przynajmniej taki nawyk udało mi się wyrobić. I nawet zimą! A jak jest u Was? Lubicie się z SPF? Wiedzieliście, że większość oznak starzenia jest wywołana przez promieniowanie UV? A skoro można temu zaradzić stosując jeden kosmetyk więcej, let's do it!


Ja nie mam słów, żeby wyrazić, jak bardzo się cieszę, że Pure Beauty o mnie dba, o mnie pamięta i pilnuje takich podstaw, o których powinnam oczywiście pamiętać, ale dzięki nim jestem 10 razy bardziej zmotywowana  i jest mi dużo łatwiej się za to zabierać. Jestem zachwycona! Tak samo, jak i produktami z L'Oreal Paris, które znajdują się w tym boxie. Znam je i uwielbiam. I bardzo bym chciała, żeby poszły w świat, bo naprawdę warto! A ja teraz naprawdę widzę ogromną różnicę w stanie mojej cery, zmiana jest oczywiście na plus i wszystko jest zasługą obecnej pielęgnacji i regularnego stosowania SPF!


KROK 1: SERUM


L'Oreal Paris Revitaift clinical, serum do twarzy z 12% czystej witaminy C, witaminą E i kwasem salicylowym
To serum zawiera w sobie drogocenne składniki, 12% witaminy C to jest naprawdę sporo i super wynik, co przekłada się oczywiście na fantastyczne działanie. Mamy tutaj serum, które również chroni naszą skórę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, ale i pozytywnie wpłynie na niejednolity koloryt skóry, rozszerzone pory oraz drobne zmarszczki. Wiecie, że regularne stosowanie tego serum sprawi, że po miesiącu będzie zauważalna kolosalna różnica; skóra będzie 2x bardziej rozświetlona, a także 3x bardziej gładka! I to wszystko w jednej buteleczce? No rewelacja!


KROK 2: FLUID Z SPF


L'Oreal Paris Revitalift clinical, rozświetlający UV fluid SPF50+ z witaminą C
Ten fluid chroni naszą cerę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, a głównie właśnie promieni słonecznych. Zapobiega pojawieniu się pierwszych oznak starzenia się skóry, a także pomaga pozbyć się przebarwień, jak i zmarszczek! Czyli tego, z czym boryka się praktycznie każda z nas. Jest to zarazem krem, który idealnie sprawdza się pod makijaż i ma niesamowicie lekką konsystencję. A pachnie tak pięknie, że idealnie nadaje się na wczesne i zmęczone poranki. 


Powyższy duet sprawi, że skóra będzie aż 4krotnie bardziej rozświetlona! A ja takie zdrowe i naturalne rozświetlenie bardzo lubię! Dlatego bardzo stosować te dwa produkty w tym samym czasie. Pamiętajcie, że witamina C działa cuda, dzięki temu, że jest silnym antyoksydantem, chroni skórę nie tlyko przed promieniowaniem UV, ale również przed wolnymi rodnikami. 
Macie już swój SPF? Jeśli nie, to z tego naprawdę będziecie zadowolone! Zresztą, zapraszam do recenzji :)


[wpis reklamowy]


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo proszę o komentarze na temat notki lub moich wpisów u Was ;))
miło mi, że mam fajnego bloga, ale za pusty komentarz nie dodam do obserwowanych ;))
mimo wszystko lubię z Wami rozmawiać, czy nawet ostrzej konwersować ;)) :DDD