So!flow, humektantowy szampon + adaptogeny do włosów średnioporowatych

12 czerwca 2024

 
Dzień dobry! Czy u Was też jest tak deszczowo, jak u nas? Jest taka przyjemna pogoda, ten deszcz w ciepły dzień jest tak przyjemny i odświeżający, że super. No ja nie narzekam, ale też wiecie, że kocham deszcz. I mimo że czasem robi się trochę zimniej, to mi to zupełnie nie przeszkadza. Ja uwielbiam, jak jest chłodniej i naprawdę marzy mi się już jesień, wiem sick!
Kocham też dbać o włosy, kocham to jak wyglądają dobrze, kocham długie włosy i kocham się świetnie w nich czuć. Nie ma lekko! Trzeba działać, walczyć i dbać, tym bardziej przy tej długości, jaką mam teraz. Na szczęście Pure Beauty zawsze jest przy mnie i zaskakuje mnie coraz to kolejnymi fajnymi produktami do włosów. Dziś testujemy so!flow

so!flow, szampon humektantowy
do włosów średnioporowatychSzampon znajduje się w bardzo dużej butelce, która jest wygodna w użytkowaniu. Nie wymyka się z dłoni, nie ma problemu z wydobyciem szamponu z opakowania. Jest bardzo wygodne, mamy otwór, które się otwiera po naciśnięciu z jednej strony (na zdjęciu poniżej) i nie zacina się to, ani nic. Nie zdarzyło mi się też, żeby się gdzieś wylał.
Szampon ma bardzo fajną konsystencję, dość gęstą, zbitą, ale taką, że bardzo łatwo myje się nią włosy, tym bardziej przy rozcieńczeniu z wodą. Super się rozprowadza na skórze głowy, fajnie się pieni, dzięki czemu bardzo łatwo jest umyć wszelkie zakamarki i skórę głowy ogólnie. Zapach też jest bardzo fajny, lekko owocowy, trochę słodki, kwiatowy, ale kobiecy. Nie jest jakoś trwały, nie czuć go potem na włosach, ale w trakcie używania unosi się ładny zapach, co też jest ważne!


Tak jak pisałam wcześniej, szampon się super pieni, dzięki czemu wygodnie myjemy skórę głowy. I tak naprawdę mogę powiedzieć, że szampon super myje skórę głowy, odświeża włosy, sprawia, że są takie pełniejsze. Włosy są odbite od nasady, objętość jest super zachowana. Bardzo się cieszę, że szampon nie obciąża włosów, nie lubię takiego efektu turbo wygładzonych włosów, lubię włosy, których jest dużo objętościowo i są takie dość naturalne. Ten szampon się tutaj w tym oczywiście sprawdza.
Nie mam mu nic do zarzucenia, fajnie się sprawdza. A ja mam włosy dość średnioporowate. Lepsze efekty są też wtedy, kiedy używamy tego szamponu na zmianę z innymi szamponami, ale bardzo lubię jego działanie.


Podsumowując, ja jestem bardzo zadowolona z tego szamponu. Używany co któreś mycie sprawdza się u mnie rewelacyjnie. Włosy są dobrze oczyszczone, nie są obciążone, objętościowo wydaje się, że jest ich sporo, a poza tym nie są wysuszone. Bardzo ważne jest dla mnie też to, że szampony lekko nawilżają i odżywiają, wiadomo, że za krótko znajdują się na włosach, ale grunt, że nie wysusza włosów. 


[produkt otrzymany w ramach współpracy, ale jego recenzja nie była wymagana]

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo proszę o komentarze na temat notki lub moich wpisów u Was ;))
miło mi, że mam fajnego bloga, ale za pusty komentarz nie dodam do obserwowanych ;))
mimo wszystko lubię z Wami rozmawiać, czy nawet ostrzej konwersować ;)) :DDD