Mój GLOW UP z hairnewlife!

02 czerwca 2024

 
Dzień dobry! Pamiętacie mój wpis z tamtego roku Projekt GlowUp, w którym obiecałam sobie, że czas zadbać o siebie, czas skupić się na sobie przynajmniej trochę i czasem, czas być kimś więcej niż tylko mamą. I stało się, dość sporo się zmieniło, dużo się wydarzyło, może nie spełniłam wszystkich swoich założeń, ale jeszcze sporo przede mną. Pracę mam i to zajebistą, moje życie towarzyskie trochę nabrało barw, robię kolejne studia podyplomowe, przyjmuję suplementy i w miarę możliwości dbam o siebie. Więc wow, nie ma tak źle, jak myślałam. Co prawda jeszcze sporo rzeczy bym chciała wcielić w życie, ale jest okej!


W temacie dbania o siebie, powoli, powoli się dzieje. I dziś skupimy się na włosach. W ostatnim roku, sporo się działo. Obcięłam włosy, pofarbowałam na ciemne, zapuszczałam, rozjaśniłam, zaczęłam suplementację witaminy D, więc te włosy zaczęły mocno odrastać i znowu zostały obcięte. Jako że chodzę do pracy, niewiele teraz siedzę w domu, więc zależy mi na tym, żeby te włosy jakoś się prezentowały i zaczęła się tragedia.
Podziwiam wszystkie osoby, które mają krótkie włosy, losie - jak Wy je ogarniacie? Ja męczyłam się miesiąc, ciągle te włosy musiałam prostować, a one i tak nie wyglądały dobrze. Puszyły się, jak cholera, odwijały się, jak szalone, no wyglądały bardzo źle cały czas - a wiadomo, jak to może wpłynąć na naszą psychikę i pewność siebie. Disaster!


I na mojej drodze pojawiła się Angelika z Hair New Life! I zdecydowanie dała nowe życie moim włosom, ale też i ja dostałam nowe życie. Już teraz te krótkie włosy nawet mi się podobają, nie muszę ich prostować, nie muszę się martwić, że wstanę rano i będę miała gniazdo na głowie i znowu cały dzień będę myśleć o tym, że wyglądam źle. Mogę szybko umyć włosy, wysuszyć i zacząć działać, nie muszę planować, żeby dokładnie wyprostować te włosy. Teraz moje życie to bajka, co znacząco wpływa na mnie, na moją pewność siebie i jest mi dużo lżej!


Pakiet Hair New Life, czyli
* Keratynowe prostowanie włosów *
Ten zabieg polega na wprasowywaniu keratyny we włosy, co sprawia, że ubytki we włosach zostają uzupełnione. Włosy są mocniejsze, przestaną się kruszyć, będą miękkie i będą pięknie błyszczeć. Nie mówiąc już o tym, że włosy będą proste, a my możemy cały czas dbać o te włosy i je zapuszczać, bez narażania ich na zniszczenia np. poprzez prostowanie tych włosów. 
* Terapia ultradżwiękami *
Ja bardzo lubię działanie podczerwieni i ultradźwięków i sama mam ochotę sobie kupić ten sprzęt do domu, żeby pomóc maski, olejkom czy specjalistycznym produktów wnikać we włosy mega głęboko! Wzmacnia to cudownie efekt, dzięki czemu włosy są w dużo lepszej kondycji - proste! 
* Hair Dusting, polerowanie włosów *
Zabieg polega na usunięciu możliwie jak największej ilości zniszczonych i odstających kosmetyków. I mimo mocnego cięcia u mnie, nawet nie wyobrażacie sobie, jak sporo takich włosków było! Włosy nie są skręcane ani cieniowane, jeśli zależy nam na za puszczaniu to spokojnie polecam polerowanie włosów, bo to tylko sprawia, że usuwamy to, co powoduje, że fryzura się źle układa i słabo wygląda. 
* Cięcie gorącymi nożyczkami *
Gorące nożyczki uwielbiam i moje włosy też. Dzięki temu, że ostrza są nagrzewane do nawet 140 stopni to obcinane końce się uszczelniają i przestają się rozdwajać, co sprawi, że powinny być mniej lub w ogóle postrzępione.


Moje włosy teraz są łatwe w ogarnianiu, od pierwszego mycia po keratynie są pięknie uniesione od nasady, mają super objętości i są oczywiście proste. Bosko! Na instagramie beautifulduty pojawiła się też rolka, na której widać efekt końcowy po myciu włosów już, więc zapraszam wszystkich do oglądania!
Salon Angeliki znajduje się w Rzeszowie na ul. Bieszczadzka 95! Świetne, piękne miejsce na uboczu w spokojnej okolicy, piękne wnętrze z cudowną atmosferą, gdzie można poczuć się z jak najlepszą koleżanką, a także profesjonalne usługi, które są robione świadomie i bezpiecznie. O to właśnie chodzi! I ja bardzo Wam polecam to miejsce. Ja na pewno będę wracać, żeby podtrzymać ten efekt, a następnym razem włosy już będę miała dłuższe, więc będzie radocha!


[wpis reklamowy]

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo proszę o komentarze na temat notki lub moich wpisów u Was ;))
miło mi, że mam fajnego bloga, ale za pusty komentarz nie dodam do obserwowanych ;))
mimo wszystko lubię z Wami rozmawiać, czy nawet ostrzej konwersować ;)) :DDD