Wesołych i cudownych Świąt Bożego Narodzenia!

25 grudnia 2022Część Wszystkim!  Święta, święta i już prawie po świętach. Czas tak szybko leci, a przy tylu pysznościach, gościach, odwiedzinach ciężko jest chyba nawet przystanąć na chwilę i odetchnąć.
I właśnie oddechu Wam życzę, spokoju, żebyście zawsze mogli świeżym okiem spojrzeć na sytuację, która wydaje Wam się bez wyjścia. Żebyście nigdy nie musieli robić nic na siłę i pod kogoś, warto pomyśleć o sobie, o swojej rodzinie i najbliższych. Nie ma co robić wszystkim dookoła dobrze, jeśli Wy tego nie czujecie, a do czegoś musicie się zmuszać. Poza tym, dużo szczęścia, bo ono się zawsze przydaje, pomyślności i samej serdeczności. Ludzi, którzy będą Was wspierać na każdym kroku, nie będą Wam podkładać kłód pod nogi i nie będą Was ściągać w dół. Mnóstwo wiary w Was samych, Wy najlepiej wiecie, że możecie, że jesteście zdolni do wielu rzeczy, ale mnóstwa odwagi, żeby na te rzeczy się decydować, żeby czasem zaryzykować i wyjść ze strefy komfortu. 

Dużo miłości, uśmiechu i oczywiście spełnienia marzeń. Samych zdrowych relacji i żeby udało Wam się wszystko to, o czym marzycie albo postawiliście sobie na cel.
Trzymam kciuki!

xx Merry Christmas xx

2 komentarze:

  1. Zdrowych, spokojnych, rodzinnych świąt spędzonych w atmosferze wzajemnej miłości i życzliwości, która niesie nadzieję na lepszy nadchodzący 2023 rok.

    OdpowiedzUsuń
  2. Pięknie wyglądacie :) Zdrowych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia!

    OdpowiedzUsuń

Bardzo proszę o komentarze na temat notki lub moich wpisów u Was ;))
miło mi, że mam fajnego bloga, ale za pusty komentarz nie dodam do obserwowanych ;))
mimo wszystko lubię z Wami rozmawiać, czy nawet ostrzej konwersować ;)) :DDD