Soraya - lactissima Ukojenie -
żel do higieny intymnej

19 października 2023

 Dzień dobry! Co tam u Was słychać? Wyobrażacie sobie, że powoli kończy się kolejny miesiąc? Szaleństwo, ten czas leci tak szybko, że ja nie mogę w to uwierzyć i wiem, że piszę o tym za każdym razem, ale wow! Rano już panują przymrozki, ja się ubieram turbo ciepło, no i fajnie. Niedługo listopad, a potem to już zaraz za moment będą święta i następny rok. Rok, w którym będzie się trochę działo, na pewno mocno pójdziemy do przodu z budową domu i będzie grubo! Fajnie już się nie mogę doczekać tego wszystkiego. 
A dzisiaj zapraszam Was na recenzję produktu marki Soraya, który służy do higieny podstawowej. Uważam, że każdy powinien posiadać, jakiś produkt do higieny intymnej i bardzo się cieszę, że w pudełkach Pure Beauty możecie znaleźć również i takie produkty, bo właśnie one są bardzo przydatne i użyteczne. 


Soraya - lactissima Ukojenie - 
żel do higieny intymnej 
Żel znajduje się w dość prostym opakowaniu, przezroczysta plastikowa butelka z naklejką, na której jest wszystko, co ma być i pompką, która działa bez żadnego zarzutu. Za pomocą pompki dostajemy idealną ilość produktu do użycia na raz. Z płynem do higieny intymnej nie musimy szaleć, naprawdę wystarczy niewielka ilość, żeby umyć to co trzeba.
Konsystencja jest bardzo żelowa, zbita6, jak żelki, nie rozlewa się, nie wylewa, więc mamy pewność, że to co wyjdzie na naszą dłoń, to pójdzie też na skórę. Zapach jest nie wyczuwalny, więc musi być bardzo delikatny, co u mnie jest na plus. Nie podrażnia, nie uczula, nie wysusza, wszystko tutaj gra tak, jak trzeba.


Nie mam się do czego przyczepić, ten żel do higieny intymnej jest naprawdę przyzwoity i fajny. Bardzo dobrze myje okolice intymnej, nie powoduje żadnych negatywnych skutków, nie podrażnia, nie wysusza, jak już wspominałam, co jest bardzo ważne. Od kiedy używam ten żel nie nabyłam żadnej infekcji, nic niepokojącego się tam nie dzieje, więc naprawdę mogę polecić ten żel!

Żel jest w bardzo przystępnej cenie, jest też łatwo dostępny, bez problemu kupicie go w Internecie czy różnych drogeriach. Poza tym, jest też wydajny, ja go używam już ponad 2 miesiąca, a zużyłam ledwo połowę. Bardzo fajny, nie mam mu nic do zarzucenia! 


[produkt otrzymałam w ramach współpracy, ale jego recenzja nie była wymagana]

3 komentarze:

  1. Dobrze, że jest wydajny. To mnie mocno zachęca.

    OdpowiedzUsuń
  2. Widziałam ten żel. Przy najbliższych zakupach chętnie go kupię.

    OdpowiedzUsuń
  3. Dałam go dziewczynie mojego brata i również była zadowolona 🥰

    OdpowiedzUsuń

Bardzo proszę o komentarze na temat notki lub moich wpisów u Was ;))
miło mi, że mam fajnego bloga, ale za pusty komentarz nie dodam do obserwowanych ;))
mimo wszystko lubię z Wami rozmawiać, czy nawet ostrzej konwersować ;)) :DDD